Światło
w tubie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam.

Zaprojektujemy
Twoje oświetlenie

Rozwiązania jakie stosujemy w oświetleniu LumoTubo pozwalają na kreację niemal każdego projektu oświetlenia – zastosowane technologia pozwala na wytworzenie niezwykle plastycznych, wytrzymałych i zapamiętujących kształt form, które można dowolnie łączyć niespotykane nigdzie indziej ,w pełni spersonalizowane systemy oświetleniowe.

Światło
tworzy formę

To co czyni LumoTubo wyjątkowym to urzeczywistnianie Waszych wizji – oświetlenia nie tylko funkcjonalnego, ale również tworzącego przestrzeń i podkreślającego walory architektury miejsca. Poznaj bliżej nasze możliwości poprzez archiwum naszych dotychczasowych realizacji.

Exhibition Congress Centre Rzeszow, rooftop illumination
Exhibition Congress Centre Rzeszow, rooftop illumination
Italy- Milan, light line crossing building Floors
Italy- Milan, light line crossing building Floors
Seaport Szczecin, cranes contour illumination
Seaport Szczecin, cranes contour illumination

Uniwersalne
rozwiązania

Specyfika produktów LumoTubo sprawia że swoje zastosowanie znajdą niemal w każdej branży – mogą z powodzeniem służyć z jako funkcjonalne oświetlenie hotelu, tworząc reklamowy neon lub stać się wyjątkowym elementem scenografii, zarówno w budynku, jak i na jego elewacji. Poznaj możliwości jakie niesie LumoTuba dla różnych branż.

Sprawdź
również

LumoLamp to rozwiązania przygotowane na potrzeby domów i biur w postaci gotowych lamp i systemów oświetleniowych.

News